Kan bestilles på nett med levering til denne butikken.
Reservasjon fullført
Reservasjonen din er nå registrert og vil være klar innen to timer. Du vil motta en SMS når varen er klar til henting i butikken.
Prisen gjelder kun når du handler eller reserverer varen via vår nettbutikk.
Fri frakt på ordre over 2 000,-*
*Gjelder Klimanøytral Servicepakke og levering til våre butikker
Rask og pålitelig levering
Butikker med kunnskapsrike ansatte
Beskrivelse
Olympus Telekonverter TCON-T01 øker den optiske zoomen med 6.8x for dramatiske nærbilder med profesjonelle bakgrunns uskarphet. Med Super oppløsning og Zoom-funksjonen, kan du selv komme 13.6x forstørrelse. Dette konverter objektivet er spesielt nyttig for fotografering av objekter lang unna, men med en høy lysstyrke selv for langt unna motiver.
Funksjoner
Telefotografering med 1,7 x forstørrelse, men uten å endre blenderåpningen
Fang motivet langt unna ved å utvide brennvidden fra 100mm til 170mm
Enkel montering på kamera også undervann til 12 m dyp.
Olympus Telekonverter TCON-T01 øker den optiske zoomen med 6.8x for dramatiske nærbilder med profesjonelle bakgrunnsuskarphet. Med Super oppløsning og Zoom-funksjonen, kan man komme opp i 13.6x forstørrelse. Dette konverterobjektivet er spesielt nyttig for fotografering av objekter lang unna, men med en høy lysstyrke selv for langt unna motiver.
Funksjoner
Telefotografering med 1,7 x forstørrelse, men uten å endre blenderåpningen
Fang motivet langt unna ved å utvide brennvidden fra 100mm til 170mm
Enkel montering på kamera også undervann til 12 m dyp.
For bruk på Olympus TG-1, TG-2, TG3 eller TG4 kreves adapteret CLA-T01.